CATEGORII

Contact

Intra in legatura cu specialistii nostri

SC FoxTools SRL RO33270361 Calea Borsului 39/a, Oradea 0754 010 360 office@e-fox.ro
Director Vanzari Marius Hutiu 0752 194 266 marius.hutiu@e-fox.ro
Area Sales Manager N-V Romania BH, SJ, SM, MM, BN, CJ Claudiu Martin 0743 843 709 claudiu.martin@e-fox.ro
Area Sales Manager N-E Romania SV, BT, NT, IS, BC, VS, VN, GL Teofil Andronic 0747 282 803 teofil.andronic@e-fox.ro
Area Sales Manager S Romania GJ, DJ, SB, AG, VL, OT, DB Cristian Nicu 0746 179 597 cristian.nicu@e-fox.ro
Area Sales Manager S-V Romania AR, TM, CS, MH, AB, HD Cristian Vargatu 0746 179 598 cristian.vargatu@e-fox.ro
Area Sales Manager S-E Romania B, IF, PH, BZ, IL, CL, CT, TL, BR, TR, GR Daniel Mihai 0749 010 611 daniel.mihai@e-fox.ro
Area Sales Manager Centru Romania MS, CV, HR, BV Ciprian Trifan 0790 101 803 ciprian.trifan@e-fox.ro

Formular de contact

Compara produse

Acest website foloseste cookie-uri pentru a imbunatati experienta utilizatorilor. Pentru mai multe informatii in ceea ce priveste politica de cookie-uri te rugam sa accesezi Politica de confidentialitate. Prin continuarea navigarii pe acest site, iti exprimi acordul asupra folosirii cookie-urilor.