CATEGORII

Contact

Intra in legatura cu specialistii nostri

SC FoxTools SRL RO33270361 Calea Borsului 39/a, Oradea office@e-fox.ro
Director Vanzari Marius Hutiu 0752 194 266 marius.hutiu@e-fox.ro
Area Sales Manager N-V Romania Ciprian Danut 0743 843 709 ciprian.danut@e-fox.ro
Area Sales Manager N-E Romania Manuel Stirbat 0747 282 803 manuel.stirbat@e-fox.ro
Area Sales Manager S Romania Cristian Nicu 0746 179 597 cristian.nicu@e-fox.ro
Area Sales Manager S-V Romania Mihai Ghilezan 0746 179 598 mihai.ghilezan@e-fox.ro
Area Sales Manager S-E Romania Cosmin Spataru 0749 010 611 cosmin.spataru@e-fox.ro

Formular de contact

Compara produse

Acest website foloseste cookie-uri pentru a imbunatati experienta utilizatorilor. Pentru mai multe informatii in ceea ce priveste politica de cookie-uri te rugam sa accesezi Politica de confidentialitate. Prin continuarea navigarii pe acest site, iti exprimi acordul asupra folosirii cookie-urilor.